Postępuj Zgodnie Z Tym Wstępnie Skali Chore, Aby Upewnić Się, Że Twoje Ważenia Są Dokładne

No Comments

Każdy, kto kiedykolwiek próbował schudnąć i śledzić ich postępy wie, że czasami, mimo najlepszych starań, ilość nie ruszy z miejsca. Super-rozczarowanie.

Powiedział, że, niektóre czynniki, które znajdują się pod kontrolą może przechylić szalę w jedną lub drugą stronę. A waga waha się, oczywiście, po uzyskaniu wcześniej dane rutynowej pomaga zapewnić, że otrzymasz najbardziej dokładne, konsekwentne świadectwo można. “Pierwszą rzeczą, rano i po południu nie są porównywalne – mówi Lauren Harris, D. p., Autor białka-Pakiety lunchowe-klub. “Jeśli starasz się śledzić postępy, ważenia okoliczności muszą być takie same.”

Wielu dietetyków zaleca się ważenie raz w tygodniu, aby uniknąć entuzjazmem z dnia na dzień wahania spowodowane wodą, waga, hormony i inne czynniki, które są poza kontrolą. Ale Harris mówi, że częstotliwość-jest to bardzo osobista, i jeśli dane są dla ciebie przydatne, można ważyć się raz dziennie, maksymalnie. “Jeśli już nie wdając się w zdrowym stylu życia, jak ćwiczenia fizyczne, świadome odżywianie, i порционная skala jest wskaźnikiem tego, co się dzieje. Jeśli znowu się odbudował na pięć kilogramów po podróży, będziesz w stanie zrobić zdrowy wybór z ponad gorąco” – mówi.

SPRAWDŹ SWÓJ KALENDARZSPRAWDŹ SWÓJ KALENDARZ

Dla większości ludzi, raz w tygodniu-to ideał—i Harris mówi, że w środy lepiej. Ludzie zwykle ważą mniej niż w piątek, jeśli już jeść zdrowo przez cały tydzień, a większość w poniedziałek rano po upadku z diety na weekend, wyjaśnia. “Najprawdopodobniej, nie загулять we wtorek wieczorem. Więc środa dostaje lepsze średniej”.

UNIKAJ SOLI W NOC PRZED

Sód powoduje, że organizm zatrzymuje wodę, co może mieć wpływ na wartość, którą widzisz na skali. “Nazywam chińskie jedzenie trzy funty, bo za każdym razem, gdy jem, sodu znacznie wpływa na mnie” – mówi Harris. Ale ciał są różne: niektórzy ludzie, którzy są bardziej wrażliwe na soli, mogą uzyskać od dwóch do trzech funtów od sodu-pakiety lunchowe w poprzednie noce; inni mogli nie. Zazwyczaj, to wciąż dobry pomysł, aby uniknąć dużej, solone jedzenie w restauracji za dzień do ważenia.

POMINĄĆ WĘGLOWODANÓW NA NOC, JEŚLI JESTEŚ NA DIECIE NISKOWĘGLOWODANOWEJ

Gdy jemy węglowodany, przechowujemy je w postaci glikogenu w naszych mięśniach i wątrobie—i każdy gram glikogenu również kryją się około trzech gramów wody. Dlatego ludzie na nisko diety szybko schudnąć wody. Oznacza to również, że widzą dużą różnicę w skali każdym razem, gdy jedzą węglowodanów. “Jeśli nie jesz dużo węglowodanów, można nosić kilka zbędnych kilogramów po tym, jak jesz makaron z przechowywania węglowodanów i wody” – mówi Harris. Tak, że lepiej pominąć gaźnika dania na noc, przed skokiem na wagę.

ROZBIERAJ SIĘ I SIKUROZBIERAJ SIĘ I SIKU

Idealnie należy ważyć się raz nago po budzisz się i iść do łazienki (przede wszystkim trafia w twój organizm). Cokolwiek robisz, znaleźć program, który pracuje dla ciebie i trzymać się go. “Może być, za każdym razem, kiedy idziesz na siłownię, możesz ważyć przed i po treningu” – mówi Harris. “Podczas gdy to pasuje, to co jest ważne.”

ROZWAŻMY, CO SIĘ DZIEJE W TWOIM CIELE

Zmiany hormonalne w tygodniu do okresu może również prowadzić twoja waga wzrośnie o kilogram lub dwa, podczas podróży samolotem może spuścić wodę z ciebie i doprowadzić do jego upadku. “Ale nie musisz widzieć ogromne zmiany” – mówi Harris. Tym należy wziąć pod uwagę takie czynniki, zanim. “Jeśli masz fizyczne objawy PMS i wiem, że będziesz ważyć więcej dowiedzieć się od skali”.

Jeśli jeść ogromne, słone, gaźnik wypełnione jedzeniem na noc przed cotygodniowe ważenie, zastanów się, czy będziesz w stanie się doczekać dnia, aby ważyć się. “Ostatni, co chcę zrobić, to powiedzieć,” oh, skapnął się, tak, że mogę i nawet nie spróbować” – mówi. Innymi słowy, nie można ustawić się na porażkę, jeśli wiesz, skala nie odzwierciedla zdrowe zmiany, które robisz. Nie warto zatracać swój dzień.

ROZWAŻYĆ INNE MIARYROZWAŻYĆ INNE MIARY

Pamiętaj: mięśnie gęstsze niż tłuszcz. Oznacza to, że czasami można nie widzieć postęp w swojej wadze, nawet jeśli twój odzież nadaje się lepiej, i to jest normalne.

Rzeczywiście, istnieje wiele innych czynników, niż tylko skala, że robisz postępy. Stajesz się sprawniejszy i silniejszy? Ty jedz więcej warzyw, niż inne? Twój poziom cukru we krwi lub ciśnienia tętniczego lepiej? Wszystkie te rzeczy są ważniejsze niż produkcja skali czytać mniej. Chodzi o zdrowych w ciała zostały nam dane. “Złe ludzie nie koniecznie zdrowsze, i cięższy, ludzie nie koniecznie unhealthier” – mówi Harris. “W ten sposób, wykorzystując dane jako jedynego wskaźnika-jest to problematyczne”. Upewnij się, że używasz go jako narzędzie, aby uzyskać ogólne pojęcie o tym, jak twoje nawyki jedzenia i treningu pracują—nie jest jedyną miarą swoje wysiłki odchudzania.

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *