5 Nawyków, Które Nie Dają Ci Stracić Tych Ostatnich 10 Funtów

No Comments

Nic nie jest łatwe, jeśli chodzi o utratę wagi. Ale spadek tych ostatnich 10 funtów może być bardzo trudne.

Dlaczego? “Jak można schudnąć, a zwłaszcza jeśli stracił znaczną sumę pieniędzy, twój metabolizm zwalnia” – mówi Dana hunów, phd, RD, profesor nadzwyczajny i główny lekarz-dietetyk w szkole, na uniwersytecie Kalifornijskim Fielding opieki zdrowotnej.

Jak zapewne wiecie, “metabolizm” jest ekspertem oznaczenie energii i kalorii organizm spala w ciągu dnia. Im więcej twój metabolizm zwalnia, tym trudniej będzie dla ciebie, aby schudnąć.

Dlaczego twój metabolizm? Dieta pozbawia organizm energii, ona jest przyzwyczajona, mówi Arjmandi, doktor filozofii, profesor żywienia na uniwersytecie stanu Floryda. Czując, że spożycie kalorii zmniejszyła się, twoje ciało może wpaść w swoisty tryb oszczędzania energii – mówi. To wyjaśnia, dlaczego te pierwsze 10 funtów spadła w węgiel, ale w ostatnich 10 okazały się bardziej lepki.

Można przeciwdziałać posterunki swoje ciało i metabolizm rzucić między was i masy docelowej, zmieniając te nawyki.

TWOIM JEDYNYM TRENING CARDIO.TWOIM JEDYNYM TRENING CARDIO.

Czasu możesz poświęcić na bieganie lub eliptyczny trener dobrze spędzony czas. Ale jeśli twoje treningi nie zawierają opór (lub trening siłowy) komponent, w końcu walczą, aby schudnąć.

Mięśnie trzyma twój metabolizm działa na wysokim poziomie, Arjmandi mówi. Ale jak można schudnąć, możesz stracić mięśni, oprócz tłuszczu. To może przeciążyć metabolizmu-spowolnienie wpłynęło na zmniejszenie kalorii.

Rozpocząć podnoszenie ciężarów lub włączyć masy ciała trening siłowy w swoje cotygodniowe treningi, zakłada on.Przynajmniej dwa razy w tygodniu, chcesz pracować nad budową mięśni.

WIĘKSZOŚĆ POTRAW SĄ CIECZAMI.

Koktajle rock, i są one doskonałym sposobem, aby kontrolować wielkości porcji, gdy jesteś na diecie. Ale, jak zwykle, aby przemknąć przez układ trawienny bez dużo walki, który oznacza, że twój organizm nie będzie spalić dużo kalorii, aby złamać ich i ich pożreć.

Bogate w błonnik produkty, z drugiej strony, wymagają więcej energii, aby strawić i wchłonąć, hunów mówi. “Są one również zawierają dużą ilość składników odżywczych” – dodaje.

Wszystkie owoce, warzywa i warzywa wszystkie produkty, które mogą pomóc zwiększyć swój post-jedzenie kalorii.

NIE JESZ TŁUSZCZU.NIE JESZ TŁUSZCZU.

Tak, tłuszcze w diecie kalorii gęsty. Ale zdrowe tłuszcze w orzechach, awokado, oliwie z oliwek i całość-tłusty jogurt grecki może pomóc przesunąć swoje ciało od tłuszczu, tryb przechowywania i smalec-tracenie tryb, mówi David Ludwig, doktor nauk medycznych, profesor zasilania w Harvard school of public health .

Zauważa on, że w ciągu prawie 40 lat, większość popularnych diet skierowane na ograniczenie tłuszczów, a amerykanie tylko że cięższe i cięższe. Jest oczywiste, że coś jest nie tak tam jest.

Natomiast Ludwig połączenia do diety ciężki w zdrowych tłuszczów, dodanie nawet niewielkiej porcji zdrowych tłuszczów może pomóc odwrócić tłuszczu-przywiązanie ciała refleks.

NIE ZMUSZAĆ SIĘ, KIEDY PRACUJESZ.

Interwałowy o wysokiej intensywności lub hiit, zawiera krótkie wybuchy intensywnego treningu—pomyśleć, jogging lub sprint, a nie maraton—poszedł krótsze okresy odpoczynku.

“Wiele badań pokazuje teraz, że ludzi, którzy robią ćwiczenie może naprawdę zwiększyć kalorie spalić po treningu” – mówi hunów.

Jeśli liczba w twoim skali nie ruszy z miejsca, to może być czas, aby handlować powoli rano dwa-miler na bardziej intensywne ćwiczenia aerobowe. Eksperci twierdzą, dążyć do 2:1 trening-i wypoczynku. Więc jeśli pracujesz ciężko w ciągu jednej minuty, wziąć 30-sekundowej przerwy.

PRZESTAŁAŚ LICZYĆ KALORII.PRZESTAŁAŚ LICZYĆ KALORII.

Cała koncepcja liczenia kalorii na apel w ostatnich latach coraz więcej badań pokazuje, że nie wszystkie kalorie są sobie równe.

Ale hunów mówi, zwracając uwagę na zużycie kalorii i wielkości porcji nadal ważne. Dlaczego? “Większość ludzi nie docenia, ile jedzą i przecenić, ile oni palić przez ćwiczenia” – mówi.

Zwłaszcza, gdy chodzi o przekąski, to może jeść o wiele więcej, niż myślisz—co z kolei może być ciągnie odchudzania postępu.

Zacząć zwracać większą uwagę na dokładnie, ile jesz, szczególnie w tych południk przerwy i po kolacji telewizor Odsłon.

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *